♥..Welcome in my world..♥

The last week ever.. :( ♥

30. června 2015 v 0:10 | _Misty_ |  Something Like Diary..
Ahojky. :)
Dlouho jsem tu zase nebyla, a omlouvám se, ale to víte.. Je toho moc. :)
Poslední týden ve škole.. Teda, dnes to bude poslední den.. A jelikož jsme v devítce, tak je to úplně naposledy.. :( ♥
Minulý týden jsme byli na švp (Škole v přírodě (Turistickém kurzu, nebo jak tomu chete říkat)), a tam na psaní čas nebyl vůbec.. :)
Bylo to šílený.. Celých devět let po mě neštěkl ani pes, a teď jsem trávila většinu času v pokoji nejoblíbenějších kluků, nebo oni byli u nás.. :D Začala jsem se s nimi celkem dost bavit, a obávm se, že se mi bude dokonce i stýskat..
S tím klukem, o kterém jsem minule psala to vypadá zajímavě. Pořád si píšeme, ale už to nejsou takové konverzace jako předtím.. Když jsem si s ním psala ve středu, tak se to celé nějak zvrtlo. Bavil jsme se o tom, že jsme na diskotéce hráli flašku, a on napsal něco ve smyslu, že bychom si taky spolu mohli zahrát, ale takovou tu normální, na pusy. :D Noo, a jelikož jsem prohrála "kámen, nůžky, papír" s kámoškou, musela jsem mu napsat, že bych mu pusu dala i bez té falšky.. A pak se to celé nějak zvrtlo, a on se mi tam úplně otevřel, že mě má hrozně moc rád, a že by si to hrozně moc přál, a že ho hrozně ničí, že to nejde, a tak..
Holky tam nadávaly, že jediný, kdo to komplikuje je on, a já s nima ve skrytu duše souhlasím, ale asi mi ani nebudete věřit, jak moc jsem v tu chvíli byla šťastná.. :D
Další den se mi vůbec neozíval, a já dostal hrozný strach, že si to třeba rozmyslel, nebo tak něco, nebo že toho vína vypil až moc, a že to tak vůbec nemyslel.. Ale okolo půl jedenácté veřer se mi zase ozval, a mi spadl ze srdce obrovský kámen.. :) Od té doby jsou naše rozhovory poněkud jiné.. Bavíme se o nocích na táboře (ne tak, jak si myslíte, že to myslím, ale o normálních nocích!! :D)... o experimentu, při kterém se používá cca 34 obličejových svalů, a se kterým mi prý velice rád pomůže.. A o další spoustě zajímavých věcí, o kterých vám raději psát ani nebudu, protože vás to jednak určitě vůbec nezajímá, a jednak proto, že by to bylo opravdu na dlouho.. :D
Při rozlučkovém večírku na té švp mi jeden můj bývalý velice dobrý kamarát řekl, že mě miluje, a že by se mnou chtěl chodit.. Bylo velice nepříjemné, říct mu, že to cítím jinak než on.. Od té doby se se mnou nebaví, a je to naprd.. :/
Navíc se tam do mě zamilovali ještě dva kluci, jeden z mé třídy a jeden z vedlejší.. Jako, nikdy se se mnou nikdo z nich nebavil, a teď když je najednou konec, se musí stát tohle.. :D Vůbec nevím, co mám dělat, nikdy se mi nic podobnýho nestalo. :D Nemám žádné zkušenosti.. :D
Noo, a abych se dostala i k něčemu trošku jinému, tak v sobotu jsem byla v Praze na Utuberingu. Sice vím, kolik lidí to kritizuje, ale podle mě to byla super akce. :) A i přesto, že hrozně moc pršelo, atmosféra tam byla boží. :3 :)) Příští rok bych chěla jet znovu.. :) Tak uvidíme. :)
A to je asi všechno, omlouvám se za tak mizerný článek, ale potřebovala jsem někam vypsat svoje zmatený myšlenky. :D :D
Gratuluju těm, co to přetrpěli a dostali se až do konce. :D A tím se s vámi loučím. Pa vaše Misty♥.
Btw. Jinak jsme úplně normální třída! :D (Jop, snažila jsme se vybrat ty nejnormálnější fotky a takhle to dopadlo.. :DD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kassie Black Kassie Black | Web | 30. června 2015 v 8:27 | Reagovat

Já se dostala až nakonec:D Haleluja:D

2 Zzz Zzz | Web | 4. července 2015 v 10:04 | Reagovat

Ohh, to je hezké, že tě má rád. Jsem za tebe šťastmá.
Najednou další kluci se do tebe zamilovali. :D
Kamarádka také byla na utuberingu, vychvalovala si to, prý příští rok pojede znova. :)

3 Lucy Lucy | Web | 4. července 2015 v 10:34 | Reagovat

Na Utuberingu jsem nebyla, ale co jsem tak četla všechny ty články, jak se tam lidi pořád o čemsi hádali... :D No udělala jsem si vlastní představu. :D Jinak pěknej článek. ^^ Je dobře, že sis to užila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt."
- Robert Fulghum